درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی خوان هشتم، با محوریت فرهنگ و هنر  ایران اسلامی، به فعالیت خویش با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی- معاونت مطبوعاتی به شماره ثبت «82524» در تاریخ «1397/04/26» سلام گفت. 
این مجموعه برابر اصل، واژه باید خود باد، به هشت حوزه فرهنگ و هنر با تکیه بر تحلیل و تامین محتوای درست خواهد پرداخت. با احترام به همه باورها و معرفت های جاری و ساری از نگاه زیبای هنرمندان ایران بزرگ، چارچوب فعالیت خود را برابر قانون و قواعد حاکم بر معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود. نقل هر موضوع در قالب خبر، رویداد، نقد، معرفی و یادداشت و مقاله، با ذکر نام صاحب اثر در این پایگاه به انجام خواهد رسید. و چنانچه شخصیت حقیقی یا حقوقی دعوی مورد توجه نسبت به این پایکاه و این عنوان را داشت، تنها با کارت شناسایی عوامل پایگاه و مهر و امضا مدیر مسئول قابل پیگیری و بررسی  خواهد بود.
بخش های مخ

تلف خوان هشتم و زیر مجموعه های آن به شرح ذیل می باشد :خوان اول : سینما و تلویزیون: ( سینما، انیمیشن، مستند، Game، سينماى جهان) 
خوان دوم : شعر و نویسندگی: ( شعر كلاسيك، شعر نو و ...، ترانه، فيلمنامه، داستان، نمايشنامه، ادبيات جهان)
خوان سوم : هنرهای تجسمی: ( معمارى، دكوراسيون داخلى، مد و لباس، آرايش و گريم، مجسمه سازى، عکس، گرافیک) 
خوان چهارم : هنرهای ترسیمی : (طراحى، نقاشى، نگارگرى، خوشنويس)
خوان پنجم : فرهنگ و رسانه: ( فرهنگ و مديريت فرهنگى، رسانه و مديريت رسانه، شبكه هاى مجاز)
خوان ششم : صنایع دستی و گردشگری:(صنايع دستى، گردشگرى) 
خوان هفتم : تئاتر و حرکات نمایشی:( صحنه، ميدانى، حركات نمايشى)
خوان هشتم : موسیقی(پاپ، سنتى، مقامى)
پایگاه خبری تحلیلی خوان هشتم، سعی می کند تا در بخش های مذکور به انتقال یافته ها و داشته های هنرمندان و صاحبان اندیشه به بهره مندی مخاطبین محترم کمک کرده و در این امر به اعتماد و مشارکت بدست آمده در چارچوب اعتلای فرهنگ و هنر ایران بزرگ بیافزاید.

 به لطف و یاری خداوند بزرگ!

 

صاحب امتیاز و مدیر مسئول : محمد ثابت ایمان 
مدیر سایت : مسیح ثابت ایمان
مسئول پشتیبانی و IT : فرشاد منصورى
بازرگاني و شبكه مجازى: الهام شفيع خوانى - الهه صنوبرى