درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی خوان هشتم، با محوریت فرهنگ و هنر ایران اسلامی، به فعالیت خویش با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی- معاونت مطبوعاتی به شماره ثبت «82524» در تاریخ «1397/04/26» سلام گفت.
این مجموعه برابر اصل، واژه باید خود باد، به هشت حوزه فرهنگ و هنر با تکیه بر تحلیل و تامین محتوای درست خواهد پرداخت. با احترام به همه باورها و معرفت های جاری و ساری از نگاه زیبای هنرمندان ایران بزرگ، چارچوب فعالیت خود را برابر قانون و قواعد حاکم بر معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود. نقل هر موضوع در قالب خبر، رویداد، نقد، معرفی و یادداشت و مقاله، با ذکر نام صاحب اثر در این پایگاه به انجام خواهد رسید. و چنانچه شخصیت حقیقی یا حقوقی دعوی مورد توجه نسبت به این پایکاه و این عنوان را داشت، تنها با کارت شناسایی عوامل پایگاه و مهر و امضا مدیر مسئول قابل پیگیری و بررسی خواهد بود.
بخش های مختلف خوان هشتم و زیر مجموعه های آن به شرح ذیل می باشد.

خوان اول: سینما و تلویزیون: ( سینما، انیمیشن، مستند، Game، سينماى جهان)
خوان دوم: شعر و نویسندگی: ( شعر كلاسيك، شعر نو و …، ترانه، فيلمنامه، داستان، نمايشنامه، ادبيات جهان)
خوان سوم: هنرهای تجسمی: ( معمارى، دكوراسيون داخلى، مد و لباس، آرايش و گريم، مجسمه سازى، عکس، گرافیک)
خوان چهارم: هنرهای ترسیمی : (طراحى، نقاشى، نگارگرى، خوشنويس)
خوان پنجم: فرهنگ و رسانه: ( فرهنگ و مديريت فرهنگى، رسانه و مديريت رسانه، شبكه هاى مجاز)
خوان ششم: صنایع دستی و گردشگری:(صنايع دستى، گردشگرى)
خوان هفتم: تئاتر و حرکات نمایشی:( صحنه، ميدانى، حركات نمايشى)
خوان هشتم: موسیقی(پاپ، سنتى، مقامى)

پایگاه خبری تحلیلی خوان هشتم، سعی می کند تا در بخش های مذکور به انتقال یافته ها و داشته های هنرمندان و صاحبان اندیشه به بهره مندی مخاطبین محترم کمک کرده و در این امر به اعتماد و مشارکت بدست آمده در چارچوب اعتلای فرهنگ و هنر ایران بزرگ بیافزاید. به لطف و یاری خداوند بزرگ!

خوان هشتم؛ به عبور از دیروز و رسیدن به فردا می اندیشد. چون خط سیر معرفتی که از طلب خواهش تا فنای رسیدن را در لحظه به لحظه رفتن خویش، در تکاپوست. جایی که به قله ی همه چیز نگاه دوست سلام می گوید تا در ماهیچ باور خویش، آن را به تماشا نشیند. از اینهمه بار رسالت گیرد و پای در رکاب خدمت، به استقبال خلق رود. مسئولیت اجتماعی خویش را در قاب هنر اجتماعی به تصویر کشاند. چرا که معتقد است برای رسیدن به آن دریای عظیم، هنر ادوات یگانه ی این سیر با شکوه است.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: محمد ثابت ایمان
سردبير: مينا قاسمي زواره
بازرگاني و شبكه مجازى: الهه صنوبرى
مدیر سایت: مسیح ثابت ایمان

دکمه بازگشت به بالا