سینما و تلویزیونسینمای ایران
موضوعات داغ

در هر پلتفرم جشنواره «سینماحقیقت» چه محتوایی در دسترس است؟

به گزارش پایگاه خبری خوان هشتم، برنامه‌های چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» از طریق پلتفرم‌های نماوا، تیوا و فیلیمو قابل دسترسی است.

برنامه های چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» از طریق پلتفرم های نماوا، تیوا و فیلیمو قابل دسترسی است.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره «سینما حقیقت»، علاوه بر پلتفرمِ هاشور که به عنوان خانه جشنواره «سینما حقیقت» در این دوره حضور دارد، اکران عمومی آثار در پلتفرم‌های نماوا، تیوا و فیلیمو هم انجام می‌شود.

تلویزیون تعاملی تیوا با اختصاص کنداکتور 10 تا 12 ساعته در یکی از شبکه‌های خود به پوشش اتفاق‌ها، رویدادها و اخبار جشنواره می‌پردازد. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به TVa.TV رویدادها، نقد آثار، بزرگداشت‌ها و نکوداشت‌های چهاردهمین جشنواره «سینما حقیقت» را از طریق این پلتفرم دنبال کنند. پوشش آیین اختتامیه به صورت برخط (آنلاین) از طریق این پلتفرم اتفاق می‌افتد.

اکران عمومی آثار همه روزه به صورت برخط (آنلاین) انجام می‌شود و برنامه نمایش فیلم‌ها در پلتفرم‌های نماوا، تیوا و فیلیمو در سایت جشنواره و هرکدام از پلتفرم‌ها، قابل دسترس است. علاقه‌مندان می‌توانند با خرید پکیج به محتوای این پلتفرم‌ها دسترسی داشته باشند. علاوه برآن امکان تماشای هر فیلم به تنهایی با خرید بلیت براساس زمان اکران آن فیلم فراهم شده است. مبلغ درنظر گرفته شده برای تهیه بلیت پنج، هفت و 10 هزار تومان (براساس محتوا و زمان اثر) است. سینما دوستان می‌توانند از زمان وارد کردن کد خرید در بازه زمانی محدودی برای یک بار اثر خریداری شده را تماشا کنند.

چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» به دبیری محمد حمیدی مقدم، از 25 آذر تا دوم دی 1399 بصورت مجازی و نمایش برخط (آنلاین) با همکاری مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، در حال برگزاری است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا